Biorythme

I tady se jedná o ručně vyrobenou kosmetiku v malé dílně v České republice. Tam vzniká vše, od nápadů, první nesmělé výroby a snění o výrobku – až po skutečnou realizaci, vymýšlení grafiky a testování (na sobě, ne na zvířatech). Kvalita surovin a celé výroby je na prvním místě. Biorythme není továrna, proto je každému jednotlivému výrobku věnována láskyplná péče tak dlouho, dokud si nejsou úplně jistí, že by ho chtěli darovat i svým nejbližším…

Biorythme má skvěle zvládnutou jednu disciplínu, a tou je spojení moudrosti přírody se znalostí chemie, která se pro výrobu kosmetiky náramně hodí, i té přírodní. Proto se to hlavní ukrývá nikoliv na obalech výrobků nebo na webu, ale uvnitř těch všech voňavých věciček. Biorythme si zakládá na tom, že splní, co slíbí – krémy jsou tak skutečně hebkým pohlazením pro pleť a deodoranty fungují prostě dokonale celý den.

329
3301329330
   
 • krem olej z granatoveho jablka dopln1 800px Kód: 1377/30
  Biorythme přírodní krém pro citlivou pleť - Olej z granátového jablka a melounových semínek
  Objednáno
  100 % přírodní hebký krém s bambuckým máslem a cennými oleji z granátového jablka a melounových semínek neobsahuje žádný parfém ani éterický olej, proto je ideální volbou pro nejcitlivější pleť, kterou mohou někdy dráždit dokonce i přírodní silice. Pokožka je naopak hýčkána výjimečnými aktivními látkami (regenerační kyselina puniková, polyfenoly s antioxidačními účinky a další). Díky nim lze tento krém doporučit i pro péči o zralou pleť.
   
  Typ pleti: Citlivá, suchá pleť
  Vůně: Bez vůně

  od 329 Kč
  Značka: Biorythme

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem