Krásný úsměv

Od značky Kvitok u nás najdete tyto dva zubní prášky, které se postarají o to, aby vaše ústa měly tu nejlepší péči.

BYLINKOVÝ ZUBNÍ PRÁŠEK - tento prášek není určený na bělení zubů, barva zubů je daná geneticky. Životní styl (káva, červené víno, cigarety nebo džusy a jídlo) může barvu zubů negativně ovlivnit. Proto správné a důkladné čištění je nutností pro zachování přirozeného zářivého úsměvu. Byl vyvinutý jako alternativa ke klasickým zubním pastám pro efektivní čištění zubů, normalizuje pH v ústní dutině, čímž přispívá ke snížení tvorby zubního kazu a zánětů (které mohou být příčinou nepříjemného zápachu z úst). Oblíbí si ho zejména ti z vás, kteří trpí na citlivé dásně.

 ZUBNÍ PRÁŠEK ZÁŘIVÝ ÚSMĚV - Aktívní černé uhlí, které hraje v tomto produktu hlavní roli, je klíčovou složkou pro zářivý úsměv a důkladné odstranění nečistot a zubního povlaku.Díky svým excelentním absorpčním vlastnostem na sebe dokáže navázat velké množství nečistot – je to silný detoxikátor už v malém množství.

Zubní prášek obsahuje kurkumu, která podporuje čištění a bělení zubů, má antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky, čím zabraňuje rozvoji zánětů. Zubní prášek velmi jemně pění, díky čemu se dostanou jednotlivé složky i na těžko přístupné místa.

Jemně čistí, ošetřuje a chrání dásně, je vhodný pro citlivé zuby, osvěžuje dech a zlepšuje stav dásní.

Od naší zákaznice jsme na zubní prášky dostaly jen samou chválu. Pokud si říkáte, že s práškem budete mít práci navíc než s obvyklou zubní pastou, tak se nemusíte bát, použití je opravdu snadné a zabere stejně času jako nanesení klasické zubní pasty.

Úsměv je věc, která vás nic nestojí a udělá radost lidem okolo vás. Usmívejte se! 

Co vám dnes vykouzlilo úsměv na tváři? Napište nám... :)

Přejeme vám krásný den