Renovality Crystal Series

Crystal Series


Jedinečná litovaná řada Crystal SeriesKříšťál je drahokamová odrůda křemene. Je to čirý průsvitný kámen, který vaše tělo nabíjí vitalitou a energií. Chrání auru, odstraňuje negativní energii. Povzbuzuje klidný spánek a vaši psychiku.
Crystal series je spojení čistoty a energií z křišťálu s čistými oleji od značky Renovality a my máme obrovskou radost, že je máte k dostání právě u nás!

MANDARINKA přináší radost, působí na některé typy migrén a je vhodný při nespavosti. Arganový olej v kombinaci s jojobovým olejem poskytují luxusní péči celému tělu. Olej osvěžuje a velmi dobře působí na pevnost pokožky. A vůně? Ta je naprosto dokonalá!
 
MÁTA zvyšuje energii, podporuje soustředěnost a zahání vztek, úzkost a stres. Je vhodný i pro uvolňující masáž po celodenní námaze díky osvěžujícím a relaxačním účinkům mátového esenciálního oleje. Mátová silice v první fázi chladí a vzápětí prohřívá podkoží. Prostě zasloužený Relax!
 
YLANG je vhodný při nespavosti, harmonizuje a zlepšuje náladu. Pomáhá uvolňovat svalové a nervové napětí. Květová silice ylang ylang je v aromaterapii doporučována pro uvolnění napětí i jako afrodiziakum.
 
GREP napomáhá mírnit bolesti hlavy i migrénu. Uvolňuje napětí. Grapefruitová silice osvěžuje a tonizuje.
 
FIALKA zemitá vůně z listů fialky, velmi uklidňující, pomáhá a navozuje pocity uvolnění. Extrakt z listů fialky se svojí osobitou zemitou vůní navozuje klid a pohodu při relaxační masáži.