Vánoční balíček dieNikolai

 

Balíček DieNikolai vhodný pro všechny typy pleti.

V sadě jako dárek zdarma džus z hroznového vína z Wachau v hodnotě 200,- 

 

Dostupnost Vyprodáno
3 450 Kč
Kód produktu 3726
Značka DieNikolai
Kategorie Péče o pleť
Položka byla vyprodána...
 

Balíček obsahuje:

DIENIKOLAI BIODYNAMICKÝ ČISTÍCÍ PLEŤOVÝ GEL – PROCITNUTÍ SEDMIKRÁSKY 100 ML - Biodynamický čistící gel určený pro všechny typy pleti je prvním krokem v každodenní ranní a večerní péči o pleť. Důkladně odstraňuje make-up, nečistoty a maz.

DIENIKOLAI BIODYNAMICKÉ INTENZIVNÍ PLEŤOVÉ SÉRUM – VÝBĚR ZE ZLATÝCH HROZNŮ 30 ML - Intenzivní pleťové sérum s vysokým podílem antioxidantů pro rychlou a intenzivní péči o pleť. Sérum se používá před aplikací denního nebo nočního krému, je vhodné pro všechny typy pleti, hloubkově ošetřuje a hydratuje, dodává potřebnou výživu.

DIENIKOLAI BIODYNAMICKÝ VEGANSKÝ PLEŤOVÝ FLUID – RŮŽOVÉ NEBE 30 ML - Jemný pleťový fluid s veganským složením poskytuje pleti intenzivní péči a přirozenou rovnováhu. Zanechá pokožku vláčnou, hydratovanou, ale bez olejovitého filmu, příjemně voní, ale hlavně dodává pokožce potřebnou výživu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Lokálnost, udržitelnost, jedinečnost či úcta k přírodě. Nejen toto je filozofie, kterou se řídí rodina Saahs z rakouského Wachau, jenž vyrábí biodynamickou kosmetiku dieNikolai. Ta díky unikátnímu složení jedinečných přírodních surovin z ekologického zemědělství a certifikaci Demeter, kterou nese již po 40 let, pomáhá vracet pokožce její přirozenou sílu a současně chrání pleť i pokožku. Samotná výroba kosmetiky nezanechává ekologickou stopu. To se odráží v používání zcela přírodních složek či celostním přístupu v pěstování potřebných surovin a ingrediencí, taktéž v šetrné výrobě či ekologickém balení kosmetických produktů.

Vinařská rodina Nikolaihof pochází z Wachau, ze slunné oblasti Dunaje, kde již staří Římané před 2 000 lety zakládali své nejlepší vinice. Z kvalitních zdrojů a s láskou k přírodě se zde už po staletí vyrábějí vysoce kvalitní produkty. Již více než 40 let se přitom vinařství Nikolaihof, jako jedno z prvních vinařství na světě, ztotožňuje s antropozofickou filosofií doktora Rudolfa Steinera.