• 1 z 2
 

Kia Charlotta - Nadlak 11 ml

 

Vrchní lak pro dokonalou manikúru. Dodává nehtům vyšší lesk, odolnost a luxusní vzhled. Po 2-3 dnech lze znovu aplikovat 1-2 vrstvy pro prodloužení manikúry.

Dostupnost Vyprodáno
369 Kč
Kód produktu 2155
Značka Kia Charlotta
Kategorie Netoxické laky na nehty
Položka byla vyprodána...
 

Vrchní lak dovede manikúru k dokonalosti. Základem perfektní manikúry je jedna vrstva podkladového laku. Pro maximální výdrž a lesk barevných laků doporučujeme začít aplikací jedné vrstvy podkladového laku Kia Charlotta Poté naneste 2-3 vrstvy barevného laku a následně ještě 1-2 vrstvy nadlaku Kia Charlotta. Vrchní lak Kia Charlotta můžete po 2-3 dnech aplikovat znovu k oživení a prodloužení barvy.

Kia Charlotta

Kia Charlotta na trh přináší minimalistický design, nádherné barvy a šetrné složení bez škodlivé chemie (non toxic formule).  Společnost a celé její fungování nejlépe vystihuje její motto:“ krása s duší.“

100% Cruelty Free a Vegan

Kia Charlotta miluje zvířata. Laky jsou bez živočišných složek a nesou certifikace společností Peta a Vegan Society.

14 free

Laky na nehty Kia-Charlotta jsou formulovány bez 14 nejtoxičtějších složek, které se běžně vyskytují v lacích na nehty: ftaláty (včetně dibutylftalátu (DBP), diethylhexylftalátu (DEHP)), toluen (také methylbenzen), xylen, kafr, formaldehyd, formaldehydová  pryskyřice, ethyltosylamid, trifenylfosfát, kalafunová prykyřice, organické halogenidy (AOX), parabeny, silikony, vůně, živočišné složky. Laky také neobsahují žádné mikroplasty. Cílem je zdravější složení pro naše nehty i pro planetu.

 
Použití: Naneste 1-2 tenké vrstvy. Pro maximální výdrž doporučujeme použít s naším podkladovým lakem. 
 
Velikost: 11 ml
 

 

Složení ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, CELLULOSE ACETATBULYRAT, ISOPROPYL ALCOHOL, METHOXYPROPYLACETAT ACETAT, SUCROSE ACETATE ISOBUTYRATE, ETHYLMETHACRYLAT, PHTHALIC ANHYDRIDE/TRIMELLITIC ANHYDRIDE/GLYCOLS COPOLYMER, SD ALCOHOL 39-D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Německá značka, která se specializuje na výrobu netoxických (15 free) a 100% veganských laků na nehty, a to bez kompromisu na jejich kvalitu a výdrž.

U nás najdete i paletky očních stínů - Stíny jsou velmi dobře pigmentované a výborně se nanáší. Jsou obohacené o bio jojobový olej a vitamín E. Paletka je v udržitelném papírovém obalu a 100% bez plastů.

A také rtěnky - mají naprosto unikátní rostlinné složení, které zaručuje certifikát Cosmos Natural. Obal je vyroben ze 100% recyklovaného, PCR (post-consumer recycled), plastu, který lze pak následně snadno a taktéž beze zbytku zrecyklovat.